Forum www.letsbecreative.fora.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Pierwszy pocałunek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.letsbecreative.fora.pl Strona Główna -> Relacje międzyludzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uliczka
Innovator
Innovator


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1944
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: sie biorą dzieci?

PostWysłany: Wto 15:07, 19 Sie 2014    Temat postu: Pierwszy pocałunek

A więc wszystko o tym naszym pierwszym i niezapomnianym razie. Opowiedzcie, czy był dla Was czymś wyjątkowym iw jakich okolicznościach nastąpił. A może ciągle macie go jeszcze przed sobą?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ewangelina
Very Creative
Very Creative


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:27, 20 Sie 2014    Temat postu:

Pierwszy pocałunek? Trzecia klasa gimnazjum. Niektórzy mogą uznać, że to zabawne iż tak późno, ale ja tam się tego nie wstydzę, bo na wszystko w naszym życiu jest czas.
Cóż, byłam wtedy pijana (ale pamiętam to), całowałam się dość długo, a koleżanka, która była ze mną na tej imprezie (bo mowa tutaj o Sylwestrach), potem bluzgała na mnie - niestety, był to facet, w którym się podkochiwała.
Mimo, że gość nie był w moim typie, zapamiętałam tę chwilę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kotna
Visionary
Visionary


Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 777
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:35, 20 Sie 2014    Temat postu:

Jeszcze przede mną. Ci, którzy zakładają to za dziwne, powinni zrozumieć, że to się zdarza, nie zawsze trafia się na odpowiedniego, a ja nie chcę z byle kim, byle było.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ewangelina
Very Creative
Very Creative


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2015
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:37, 20 Sie 2014    Temat postu:

Kotna, w sumie masz szczęście, bo zapewne przeżyjesz ten pierwszy raz z kimś naprawdę wyjątkowym, a przynajmniej dla Ciebie. Odwrotnie, niż było w moim przypadku.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pink Panther
Creative Master
Creative Master


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 4009
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:35, 20 Sie 2014    Temat postu:

Ja się też jeszcze nie całowałam i tak samo jak Kotna, czekam na odpowiedniego faceta. Jeśli się taki nie znajdzie, to nie będę się całowała z byle kim. Obojętnie jak długo.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Uliczka
Innovator
Innovator


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 1944
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: sie biorą dzieci?

PostWysłany: Śro 20:08, 20 Sie 2014    Temat postu:

Swój pierwszy pocałunek przeżyłam z dziewczyną. Nie była byle jaką osobą, od najmłodszych lat, aż po dzień dzisiejszy jest mi bardzo bliska. W prawdzie nie łączyło nas nigdy nic po za silną przyjaźnią, ale cieszę się, że to ona była tą osobą :) Miałam wtedy 14 lat. Niedługo później całowałam się ze swoim obecnym chłopakiem, w uroczych okolicznościach. Zwłaszcza, ze nie mogłam się tego doczekać, a on dość długo zwlekał. Na pewno obydwie sytuacje zapamiętam do końca życia.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
fst
Visionary
Visionary


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 586
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:50, 05 Wrz 2014    Temat postu:

Szczerze to nie pamiętam dokładnie - tylko tyle z kim, i mniej więcej w jakim okresie czasu. Najwyraźniej nie był taki magiczny.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jenny21
Very Creative
Very Creative


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 2238
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wonderland

PostWysłany: Wto 16:39, 09 Wrz 2014    Temat postu:

Pink Panther napisał:
Ja się też jeszcze nie całowałam i tak samo jak Kotna, czekam na odpowiedniego faceta. Jeśli się taki nie znajdzie, to nie będę się całowała z byle kim. Obojętnie jak długo.

Mniej więcej to chciałam napisać. ;)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Poison
Original
Original


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:53, 19 Paź 2014    Temat postu:

Dla mnie to nie było nic wyjątkowego, na wakacjach 2013 grałam z pijanymi kolegami w butelkę. XD Zapamiętałam tylko ślinę, za dużo śliny hahahaha.
Później bujałam się w tym gościu, do teraz mi to zostało trochę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cytruskowa
Creative Soul
Creative Soul


Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 946
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:04, 01 Lis 2014    Temat postu:

Wiosną tego roku z facetem, który jest obecnie moim byłym i bardzo mnie skrzywdził. Fajne było to, że nie czułam żadnej części ciała poza ustami :D A gdy już przestał mnie całować i się odsunął, to nie spodziewałam się tego i poleciałam na niego, co wyglądało tak, jakbym chciała Go do siebie przyciągnąć i musiał całować jeszcze raz xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wanderlust
Creative Master
Creative Master


Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 5952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:22, 25 Lut 2017    Temat postu:

Po raz pierwszy całowałam się w wieku dwunastu lat z moim ówczesnym "chłopakiem". Byliśmy u mnie w domu razem z moją koleżanką, która czuła się bardzo dorosła, bo miała już ten "magiczny moment" za sobą i bardzo nas nakłaniała, żebyśmy zrobili to samo. Niewiele pamiętam, ale myślę o tym z sentymentem, tym bardziej, że może to wszystko było zabawą, ale z perspektywy czasu myślę, że moje uczucia względem tego kolegi były zaskakująco prawdziwe.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
verloren
Very Creative
Very Creative


Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 2058
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:59, 19 Mar 2017    Temat postu:

Mój pierwszy i jak na razie ostani pocałunek to ten z sąsiadem o rok starszym ode mnie gdy miałam 5 lat. Bawiliśmy się w całowanie jak w filmie. :hamster_evillaugh: Jego tata nie był zachwycony, ale obiecał, że nie powie nikomu i dotrzymał słowa. :D

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez verloren dnia Nie 20:00, 19 Mar 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kotna
Visionary
Visionary


Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 777
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:21, 01 Maj 2018    Temat postu:

Jako że pogoda była nieco zbyt deszczowa, a miejsc otwartych było mało, poszliśmy do pizzerii, a po rozmowie i po kilku moich niecnych próbach gestytukacji sugerującej że chcę go bliżej, zbliżyliśmy się do siebie. Po paru czułościach, postanowił mnie tym zaskoczyć. W sumie było w miarę szybkie, i raczej ciężko coś więcej powiedzieć. A i miałam (i mam jeszcze w sumie) 22 lata, więc ładnie popsułam średnią (lmao).

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wanderlust
Creative Master
Creative Master


Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 5952
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 19:44, 01 Maj 2018    Temat postu:

I dobrze, nie ma co się spieszyć. W sumie chciałabym móc powiedzieć, że pierwszy pocałunek z moim mężem był jednocześnie pierwszym w ogóle, to byłoby takie urocze. Niestety, dwunastoletnia ja tego nie przewidziałam :D, a drugi zainteresowany chyba w najbliższym czasie oświadczy się jednej z moich najbliższych przyjaciółek, więc też nie wszystko przewidział :D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.letsbecreative.fora.pl Strona Główna -> Relacje międzyludzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin